Meest recente artikelen

Confituur van peer en veenbessen

Overheerlijk op vers brood

Confituur van peer en veenbessen How to's

Zin om eens een andere confituur te proberen dan de klassieke aardbei? Deze combinatie van peer en veenbessen is fris, fruitig en heerlijk veelzijdig. Ontdek hoe je met drie ingrediënten zelf een potje vol lekkers maakt.

Zin om eens een andere confituur te proberen dan de klassieke aardbei? Deze combinatie van peer en veenbessen is fris, fruitig en heerlijk veelzijdig. Ontdek hoe je met drie ingrediënten zelf een potje vol lekkers maakt.

Maak zelf een heerlijke herfstconfituur

Op zoek naar een confituur die net dat tikkeltje anders is? De zachte zoetheid van rijpe peren combineert perfect met de frisse, lichtzure smaak van veenbessen. Met slechts drie ingrediënten zet je in een handomdraai een heerlijke homemade confituur op tafel. Lekker op een boterham of croissant, maar ook bij een kaasplank of als origineel cadeautje in een mooi bokaaltje.

Wat heb je nodig?

  • 500 g veenbessen
  • 3 peren 
  • 1 kg geleisuiker 

Hoe maak je het? 

  1. Spoel de veenbessen. Boen de peren goed schoon, snij ze in blokjes.
  2. Doe de peren, bessen en geleisuiker in een pan en breng aan de kook. Laat 4 minuten borrelend doorkoken.
  3. Schenk de confituur in bokaaltjes en dek meteen af. Laat afkoelen.

Bekijk de video

Volg ons op FacebookInstagramPinterestYouTube en schrijf je in op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van alle nieuwtjes!

Lees ook …

  • Deel dit artikel

Schrijf je in voor de lekkerste nieuwsbrief!

Gerelateerde artikelen