Tortellinisoep met balletjes
bereiding
-
1
Maak eerst de gehaktballetjes. Meng het gehakt met de oregano, de parmezaan en eidooier. Vorm balletjes van 2,5 cm diameter. Verhit boter of olijfolie in een braadpan en bak de balletjes rondom aan. Ze hoeven nog niet helemaal gaar te zijn.
-
2
Pel en snipper de ui en de knoflook. Maak de wortelen schoon en snij ze in blokjes. Spoel en droog de spinazie. Verhit wat boter of olijfolie in een kookpot en fruit de ui en knoflook. Voeg de wortelen en de tomatenblokjes toe. Roerbak de groenten en blus ze met de bouillon. Laat de groenten 15 minuten garen onder deksel.
-
3
Voeg nu de gehaktballetjes en tortellini toe en gaar die nog 10 minuten. Roer er vlak voor het serveren de spinazie door, verdeel de soep over kommen en werk ze af met enkele blaadjes basilicum. Lekker met ciabattabrood.