Recept

Courgette-involtini met zalm

  • Duur:
  • Budget:
  • Moeilijkheid:

Lekker met knapperig ­stokbrood of ciabatta.

bereiding
  1. 1

    Verwarm de oven voor op 220°C. Bak de paprikablokjes 5 minuten in een scheutje olijfolie. Voeg de tomatensaus, tijm en chilivlokken toe en laat 10 minuten zacht inkoken.

  2. 2

    Snij de courgettes met een mandoline of dunschiller in lange dunne linten. Dep ze droog met keukenpapier en kruid ze licht met zout en peper.

  3. 3

    Meng de ricotta met de helft van de pesto. Verdeel driekwart van de tomatensaus over een ovenschaal.

  4. 4

    Leg telkens twee courgettelinten overlappend naast elkaar. Bestrijk ze met wat ricottamengsel, leg er een reepje zalm op en rol ze op. Leg de rolletjes naast elkaar in de ovenschaal.

  5. 5

    Lepel er de rest van de saus over, werk af met de resterende pesto en strooi er de mozzarella over.Bak 15 à 20 minuten in de oven. Werk voor het serveren af met het basilicum.

Deel dit recept

Hoe vond je het recept?

Courgette-involtini met zalm

Schrijf je in voor de lekkerste nieuwsbrief!