Ovenzalm met kruidenboterkorst en courgettesalade
bereiding
-
1
Leg de stukken zalm in het bakmandje van de airfryer. Bestrooi ze rijkelijk met de panko en leg er enkele plakjes kruidenboter op. Bak de zalm 8 minuten in de airfryer op 180°C.
-
2
Spoel de courgette en snij ze met een mandoline in flinterdunne plakjes. Maak de boontjes schoon en blancheer ze in lichtgezouten water. Snipper de dille fijn. Giet de boontjes af, laat ze schrikken onder ijskoud water en laat ze goed uitlekken. Meng de gesnipperde dille en de courgetteplakjes door de boontjes. Breng de courgette-boontjessalade op smaak met de geraspte schil en het sap van 1 citroen, olijfolie, peper en zout.
-
3
Haal de zalm uit de airfryer en serveer hem met de courgettesalade. Werk het gerecht af met extra dille en een plakje citroen.