chocolademousse (2)

chocolademousse (2)
(0)

De lekkerste klassieker!

Tijd:Tussen 30 minuten en 1 uur
Expertise:Makkelijk
Kost:Budget
Personen:  
Ingrediënten voor 4 personen
  • g chocolade, zwarte
  • ml room (koud)
  • mikado-sticks
  • chocoladenootjes
  • el espresso (koude)
  • el cognac
  • eieren
  • el vanillesuiker
  • g suiker
Bereidingswijze
1

Hak de chocolade grof. Smelt de stukken samen met de espresso en de cognac au bain-marie. Haal van het vuur en laat lichtjes afkoelen.

2

Splits de eieren. Klop de eidooiers met de vanillesuiker schuimig au bain-marie. Klop de eiwitten met de suiker tot stevige pieken. Klop de room stijf. Meng de gesmolten chocolade door de eidooiercrème en roer goed glad. Spatel dan de slagroom en de eiwitsneeuw door het chocolademengsel.

3

Verdeel de mousse over mooie glaasjes. Laat minstens 4 uur opstijven in de koelkast. Serveer met mikadostokjes en chocoladenootjes.

Verwante recepten

Er zijn nog geen reacties
 

Meld je aan om commentaar te plaatsen.

 

17 pastasoorten op een rij

Wist jij dat er ongeveer zo'n 300 soorten pasta bestaan? Voor ieder wat wils dus! Soms heb je misschien zin in macaroni, dan eens in tagliatelle... Wij zetten ze op een rijtje en zorgen voor een handig overzicht met afbeeldingen van elke soort. Smakelijk!

Gek van pasta!

 

Libelle Shop


Meer producten

 

Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Wekelijks de leukste recepten en culinaire nieuwtjes, rechtstreeks in jouw mailbox? Dat kan! Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief. Heb je al een profiel? Log in en pas je nieuwsbriefvoorkeuren aan!

Waar wacht je nog op?