Cocktails zonder alcohol

cocktails zonder alcohol

Met de zomer voor de deur, stapelen ook de barbecue-uitnodigingen, picknicks en drinks zich op. Superleuk, maar wat als je niet altijd alcohol wil drinken? Wat als je zwanger bent of nog met de auto moet rijden? Een fruitcocktail zonder alcohol is de oplossing!

Fruitcocktails! Ze zijn superpopulair deze zomer. Ze brengen de zon in je drankje en dat allemaal zonder één druppel alcohol.

Bovendien heb je keuze uit twee smaken:

  • Mojito: de meest bekende cocktail uit Cuba. Hij verfrist je tijdens de warme zomer met limoen en munt.
  • Piña Colada: drink de zoete mix van ananas en kokos in een halve kokosnoot. Je waant je zo in Zuid-Amerika!

Toch liever een cocktail met een beetje alcohol? Maak ze zelf!

(Beide cocktails zijn verkrijgbaar bij Dellhaize in flessen van 75 cl aan € 2,49)

Tags:




Er zijn nog geen reacties
 

Meld je aan om commentaar te plaatsen.

 

17 pastasoorten op een rij

Wist jij dat er ongeveer zo'n 300 soorten pasta bestaan? Voor ieder wat wils dus! Soms heb je misschien zin in macaroni, dan eens in tagliatelle... Wij zetten ze op een rijtje en zorgen voor een handig overzicht met afbeeldingen van elke soort. Smakelijk!

Gek van pasta!

 

Libelle Shop


Meer producten

 

Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Wekelijks de leukste recepten en culinaire nieuwtjes, rechtstreeks in jouw mailbox? Dat kan! Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief. Heb je al een profiel? Log in en pas je nieuwsbriefvoorkeuren aan!

Waar wacht je nog op?