Recept

Banana split met skyr, zomers fruit en notenboter

  • Duur:
  • Budget:
  • Moeilijkheid:

Dit eiwitrijke ontbijt à la Sandra Bekkari lijkt wel een dessertje!

Handig! De notenboter kun je in een goed afgesloten potje tot twee wekenin de koelkast bewaren.

bereiding
  1. 1

    Verwarm de oven voor op 180°C. Maak de amandelboter. Leg de amandelen op een met bakpapier beklede bakplaat en rooster ze 10 minuten in de oven. Laat ze vervolgens kort even afkoelen (ze mogen nog warm zijn). Doe ze dan in de blender en mix ze tot een gladde pasta. Schraap de zijkanten tijdens het blenden regelmatig naar beneden. Voeg de rest van de ingrediënten toe en mix nog kort door.

  2. 2

    Spoel het fruit. Halveer de aardbeien. Roer de ahornsiroop onder de skyr. Schep de helft van de skyr op een bordje en strijk hem wat open.

  3. 3

    Snij de banaan in de lengte door en bedruppel ze met het limoensap. Leg de banaan op de skyr. Verdeel er de rest van de skyr en het fruit over. Lepel er de notenboter over en werk af met de pitten en zaden en enkele blaadjes verse munt.

Deel dit recept

Hoe vond je het recept?

Banana split met skyr, zomers fruit en notenboter

Schrijf je in voor de lekkerste nieuwsbrief!