Gevulde paprika’s met pesto en ricotta in kerstomatensaus
bereiding
-
1
Maak de pesto. Pel en pers de knoflook. Doe hem samen met de pijnboompitten, de parmezaan, het basilicum en de olijfolie in een blender en mix fijn. Breng de pesto op smaak met peper en zout.
-
2
Verwarm de oven voor op 185°C. Spoel de kerstomaatjes. Pel en pers de knoflook. Pel en snipper de rode ui. Doe alles samen in een ovenschaal, besprenkel de groenten met olijfolie, kruid ze met peper, zout en de Provençaalse kruiden. Hussel goed door elkaar en gaar ze 10 minuten in de oven.
-
3
Spoel de spinazie en laat ze uitlekken in een vergiet. Spoel en halveer de paprika’s. Meng de ricotta met 4 eetlepels pesto en een handvol spinazie tot een smeuïge crème en vul er de paprika’s mee. Leg ze samen met rest van de blaadjes spinazie in de ovenschaal en bak ze nog 20 minuten in de oven. Werk de paprika’s af met de ¬verse tuinkruiden.