Gele gazpacho

Gele gazpacho
(1)

Koud soepje om lekker mee te starten

Tijd:Minder dan 30 minuten
Expertise:Makkelijk
Kost:Budget
Personen:  
Ingrediënten voor 4 personen
  • sneden brood, wit
  • tomaten, gele
  • paprika, gele
  • g yoghurt
  • el wijnazijn, witte
  • ijsblokjes
  • olijfolie
  • bosje dragon
  • peper
  • zout
Bereidingswijze
1
Voorbereiding:

Snij de tomaten, en paprika in stukjes. Rooster het witbrood en snij in reepjes. 

2

Doe tomaten, paprika, ijsblokjes, azijn en olijfolie in de blender en mix heel fijn. Breng op smaak met peper en zout. 

3

Roer de yoghurt goed los met wat peper en zout. 

4

Verdeel het soepje over glaasjes en werk af met een lepeltje yoghurt, wat dragon en enkele druppeltjes olijfolie. Serveer met de soldaatjes. 

Verwante recepten

Er zijn nog geen reacties
 

Meld je aan om commentaar te plaatsen.

 

17 pastasoorten op een rij

Wist jij dat er ongeveer zo'n 300 soorten pasta bestaan? Voor ieder wat wils dus! Soms heb je misschien zin in macaroni, dan eens in tagliatelle... Wij zetten ze op een rijtje en zorgen voor een handig overzicht met afbeeldingen van elke soort. Smakelijk!

Gek van pasta!

 

Libelle Shop


Meer producten

 

Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Wekelijks de leukste recepten en culinaire nieuwtjes, rechtstreeks in jouw mailbox? Dat kan! Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief. Heb je al een profiel? Log in en pas je nieuwsbriefvoorkeuren aan!

Waar wacht je nog op?