Ieder zijn eigen ovenschaaltje
Verwarm de oven voor op 200°C. Beboter de individuele ovenschaaltjes. Pel en hak de uit. Verkruimel de ciabatta in de blender. Snij de vis in blokjes. Snij de broccoli en bloemkool in stukken.
Fruit de ui in de boter samen met de laurier. Bestrooi met de bloem en bak even mee.
Blus met de wijn en de melk. Laat zachtjes indikken. Roer er to slot de room door.
Verdeel vis en groenten over de ovenschaaltjes. Lepel er de saus over.
Meng de broodkruim (of de panko) met de peterselie, de kaas en de olijfolie. Verdeel alles over de schoteltjes en zet 30 minuten in de oven. Lekker met gestoomde aardappeltjes of puree.
Verwante recepten

Wist jij dat er ongeveer zo'n 300 soorten pasta bestaan? Voor ieder wat wils dus! Soms heb je misschien zin in macaroni, dan eens in tagliatelle... Wij zetten ze op een rijtje en zorgen voor een handig overzicht met afbeeldingen van elke soort. Smakelijk!
![]()

Wekelijks de leukste recepten en culinaire nieuwtjes, rechtstreeks in jouw mailbox? Dat kan! Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief. Heb je al een profiel? Log in en pas je nieuwsbriefvoorkeuren aan!
Meld je aan om commentaar te plaatsen.