Veggie pasta
Kook de pasta beetgaar. Blancheer de broccoli in kleine roosjes 5 minuten in kokend gezouten water. Laat schrikken onder koud water en uitlekken. Bewaar 100 ml kookvocht.
Pureer 1/3 van de broccoli. Kook de asperges gaar en snij ze in stukjes. Pel en ontpit de tomaten en snij ze in stukjes.
Meng de orecchiette met de broccolipuree, het kookvocht, de asperges, stukjes tomaat, broccoliroosjes en olijfolie. Breng op smaak met flink wat peper en een beetje zout.
Verwante recepten

Wist jij dat er ongeveer zo'n 300 soorten pasta bestaan? Voor ieder wat wils dus! Soms heb je misschien zin in macaroni, dan eens in tagliatelle... Wij zetten ze op een rijtje en zorgen voor een handig overzicht met afbeeldingen van elke soort. Smakelijk!
![]()

Wekelijks de leukste recepten en culinaire nieuwtjes, rechtstreeks in jouw mailbox? Dat kan! Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief. Heb je al een profiel? Log in en pas je nieuwsbriefvoorkeuren aan!
Meld je aan om commentaar te plaatsen.