Kipsalade met pompoen en amandelen

Kipsalade met pompoen en amandelen
(1)

Een aparte maar overheerlijke combinatie

Tijd:Tussen 30 minuten en 1 uur
Expertise:Makkelijk
Kost:Budget
Personen:  
Ingrediënten voor 4 personen
  • g kipfilet
  • tl mierikswortel (pasta ( bokaaltje))
  • g pompoen
  • g kerstomaten
  • appel
  • g amandelen
  • g yoghurt
  • el appelsap
  • el citroensap
  • olijfolie
  • ui, rode (klein)
  • peper, uit de molen
  • zout
Bereidingswijze
1
Voorbereiding:

Schil de pompoen, snij het vruchtvlees in plakjes van 1/2 cm. Spoel en droog de spinazie. Spoel en halveer de tomaatjes. Pel de ui, snij hem in halve ringen. Spoel de appel, snij hem in fijne plakjes. Hak de amandelen grof.

2

Bestrjk de kipfilets met olijfolie. Kruid ze met peper en zout. Grill ze 5 minuten aan elke kant. Besprenkel ze met de helft van het citroensap en laat ze afkoelen.

3

Blancheer de pompoen  2 minuten in gezouten water. Laat ze schrikken in koud water en uitlekken.

4

Bestrijk de pompoenplakjes met olijfolie en grill ze 2 minuten aan elke kant.

5

Vermeng de yoghurt met de rest van het citroensap, het appelsap en de mierikswortel. Breng op smaak met peper en zout.

6

Verdeel de groenten over de borden. Snij de kip in plakjes en leg ze erbij. 

7

Lepel er wat dressing over en werk af met noten. Serveer de rest van de dressing er apart bij.

Verwante recepten

Er zijn nog geen reacties
 

Meld je aan om commentaar te plaatsen.

 

17 pastasoorten op een rij

Wist jij dat er ongeveer zo'n 300 soorten pasta bestaan? Voor ieder wat wils dus! Soms heb je misschien zin in macaroni, dan eens in tagliatelle... Wij zetten ze op een rijtje en zorgen voor een handig overzicht met afbeeldingen van elke soort. Smakelijk!

Gek van pasta!

 

Libelle Shop


Meer producten

 

Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Wekelijks de leukste recepten en culinaire nieuwtjes, rechtstreeks in jouw mailbox? Dat kan! Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief. Heb je al een profiel? Log in en pas je nieuwsbriefvoorkeuren aan!

Waar wacht je nog op?