Mooie combinatie van kleine zeekreeften met Belgische asperges
Pel de langoustines. Bewaar de staarten. Hak de koppen en schalen fijn.
Pel en snipper de sjalot. Snij de selder in boogjes.
Schil de asperges en breek het houtachtige uiteinde af.
Pers de citroen uit.
Fruit de selder en sjalot in boter. Voeg de langoustineresten toe en stoof ze even. Blus met Noilly Prat en visfumet. Laat 20 minuten afgedekt trekken.
Kook de asperges beetgaar in water met citroensap, wat boter, peper en zout. Kook de pasta beetgaar.
Zeef de saus, roer er de room door en laat even inkoken. Bak de langoustinestaarten kort in boter. Kruid ze met peper en zout.
Meng de pasta met de saus en verdeel over de borden. Werk af met langoustines en asperges.
Verwante recepten

Wist jij dat er ongeveer zo'n 300 soorten pasta bestaan? Voor ieder wat wils dus! Soms heb je misschien zin in macaroni, dan eens in tagliatelle... Wij zetten ze op een rijtje en zorgen voor een handig overzicht met afbeeldingen van elke soort. Smakelijk!
![]()

Wekelijks de leukste recepten en culinaire nieuwtjes, rechtstreeks in jouw mailbox? Dat kan! Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief. Heb je al een profiel? Log in en pas je nieuwsbriefvoorkeuren aan!
Meld je aan om commentaar te plaatsen.