Aardbeienlikeur

Aardbeienlikeur
(1)

Lekker zelfgemaakt likeurtje

Tijd:http://www.libelle-lekker.be/recepten/zoeken
Expertise:Erg makkelijk
Kost:Budget
Ingrediënten
  • g aardbeien
  • sinaasappel, onbehandelde
  • g suiker (witte klontjes)
  • l Brandewijn
Bereidingswijze
1

Boen de sinaasappel schoon onder stromend koud water en rasp de schil. Spoel de aardbeien, verwijder de kroontjes en laat uitlekken op keukenpapier.

2

Doe de aardbeien samen met de sinaasappelschilletjes, de suiker en de brandewijn in een inmaakpot. Sluit de pot af en laat hem 8 weken op een koele, donkere plaats staan. Schud de pot de eerste week elke dag voorzichtig wat om, zodat de suiker volledig oplost.

3

Zeef de likeur na 8 weken, doe ’m in flessen en leg die nog 2 weken koel weg.

4

Serveer puur of in een glaasje wijn.

Hoe langer de likeur rijpt, hoe lekkerder!

Verwante recepten

Er zijn nog geen reacties
 

Meld je aan om commentaar te plaatsen.

 

17 pastasoorten op een rij

Wist jij dat er ongeveer zo'n 300 soorten pasta bestaan? Voor ieder wat wils dus! Soms heb je misschien zin in macaroni, dan eens in tagliatelle... Wij zetten ze op een rijtje en zorgen voor een handig overzicht met afbeeldingen van elke soort. Smakelijk!

Gek van pasta!

 

Libelle Shop


Meer producten

 

Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Wekelijks de leukste recepten en culinaire nieuwtjes, rechtstreeks in jouw mailbox? Dat kan! Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief. Heb je al een profiel? Log in en pas je nieuwsbriefvoorkeuren aan!

Waar wacht je nog op?