piQniQ in het park

Picknick

Lekker genieten in het zonnetje van een heerlijke picknick terwijl op de achtergrond een jazz-zangeres zingt. De piQniQs van Brusselicious maken het deze zomer mogelijk!

Brusselicious organiseert van 3 juni tot 19 september iedere zondag een piQniQ in een park in Brussel. Behalve lekker ontspannen kun je er onder andere broodworkshops volgen, natuurwandeling maken of een koetstocht maken.

Zelf je picknick meenemen is niet nodig, want ter plaatse kan je terecht voor een lunch bag voor twee personen met ter plaatse gebakken brood, verse producten en gezonde drankjes. In de online voorverkoop kost deze 10 Euro en op de dag zelf 12 Euro.

Kijk voor meer informatie op de site van Brusselicious.
 

Tags:




Er zijn nog geen reacties
 

Meld je aan om commentaar te plaatsen.

 

17 pastasoorten op een rij

Wist jij dat er ongeveer zo'n 300 soorten pasta bestaan? Voor ieder wat wils dus! Soms heb je misschien zin in macaroni, dan eens in tagliatelle... Wij zetten ze op een rijtje en zorgen voor een handig overzicht met afbeeldingen van elke soort. Smakelijk!

Gek van pasta!

 

Libelle Shop


Meer producten

 

Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

Wekelijks de leukste recepten en culinaire nieuwtjes, rechtstreeks in jouw mailbox? Dat kan! Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief. Heb je al een profiel? Log in en pas je nieuwsbriefvoorkeuren aan!

Waar wacht je nog op?